AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  ClasamenteClasamente  LivescoreLivescore  TV OnlineTV Online  Rezumate MeciuriRezumate Meciuri

MesajSubiect: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 15:47

90 4' CFR Cluj si Astra Ploiesti au remizat, scor 2-2, in meciul inaugural al etapei a patra 90 3' Piccolo 90' S-au dictat patru minute de prelungire 85' GOL!!! Fatai scapa singur cu Nuno Claro si trimite mingea peste portarul ardelenilor 84' Traore, pentru o lovitura cu cotul 83' Bud, pentru ca si-a dat jos tricoul dupa marcarea golului 81' GOL!!! Cristi Bud suteaza violent din 5 metri, sub bara transversala, dupa o pasa venita de la Traore, si isi aduce echipa in avantaj 77' Iese Bastos si intra Hora 74' Dani 73' Iese Stratila si intra Tudor 72' Bud suteaza violent de la 20 de metri, Ebede respinge in fata, iar Traore, venit din spate, reia cu capul in portar 70' Bornosuzov, pentru un fault tare 66' Singur in careu, Bud trimite o "torpila" pe langa poarta 65' Singur cu portarul, Traore suteaza pe langa poarta 57' Iese Popara si intra Bornosuzov 56' Iese E. Dica si intra E. Kone 54' Tony, pentru imbrancirea adversarului 49' Fatai 46' Astra a reluat jocul 45' Sfarsitul primei reprize Pauza 40' Iese Stan si intra Florea 35' GOL!!! Traore reia cu capul din 7 metri, pe sub Ebede, si aduce egalarea 32' Craciun, pentru fault din spate 28' Bud cade in careu, dar nu primeste penalty 23' Iese Bjelanovici si intra Bud 22' Bastos nimereste bara transversala dintr-o lovitura libera de la 25 metri 19' GOL!!! Stan suteaza, Nuno Claro respinge, iar Patrascu impinge mingea cu capul in plasa 17' Bjelanovici, pentru simulare 12' Ebede este la un pas sa piarda mingea 10' Meci slab pana acum 05' Bastos suteaza, fara probleme pentru Ebede 01' CFR Cluj a avut lovitura de start Astra Ploiesti incepe cu: Ebede, Crăciun, Rohat, Nogo, Mihalache, Pătraşcu, A. Stan, Seto, Strătilă, Fatai, Lukacs CFR Cluj incepe cu: Nuno Claro, Tony, Cadu, Piccolo, Edimar, E. Dică , Dani, Bastos, Culio, L. Traore, Bjelanovici

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 15:56

90' Bistrita se impune clar in fata Pandurilor, dupa un joc in care a avut numeroase ocazii 83' Schimbare la Bistrita: iese Saceanu, accidentat, intra Iodi 78' Schimbare la Bistrita: iese Marginean, intra Anton 75' Sut al lui Cardoso, prinde Albut 75' Schimbare la Bistrita: iese C. Petre, intra Bajenaru 74' GOL!!! C. Petre trimite un sut, scoate Popa, pana la Moraes, care marcheaza si mareste avantajul bistritenilor 69' Moraes trimite cu capul, din plonjon, fara emotii pentru Popa 68' Schimbare la Pandurii: iese D. Orac, intra Antohi 64' Moraes bate o lovitura libera, Marius Popa retine cu mari emotii 63' Cartonas galben pentru Viera, dupa un fault asupra lui Moraes 60' Schimbare la Pandurii: iese Brata, intra Hidisan 59' Schimbare la Pandurii: iese Apostu, intra Stromajer 58' Velcovici suteaza, respinge cu greu Popa 57' Ene bate un corner, repinge defensiva celor de la Pandurii 53' GOL!!! Predescu primeste o pasa, intra in careu, dribleaza portarul si inscrie 51' Brata centreaza in 6 metri, respinge defensiva bistriteana 48' Matei suteaza pe langa poarta lui Albut 46' A inceput repriza a doua 45' Sfarsitul primei reprize Final al primei reprize 43' Orac trimite la Bacila, aceasta incearca un lob, mingea trece peste transversala 37' Popa iese si il blocheaza pe Moraes 36' Predescu il lanseaza pe Moraes, Cardoso intervine 33' Predescu suteaza de la distanta, Popa prinde in doi timpi 29' Apostu ramane singur cu Albut, dar suteaza in portar 26' Cartonas galben pentru Predescu 25' Gigel Ene suteaza din prima, mingea trece peste poarta lui Popa 21' Cartonas galben pentru Muresan 19' Lovitura libera de la 25 de metri, executa Pintilii, sutul e deviat in corner 13' Orac executa o lovitura libera, suteaza direct pe poarta, prinde Albut 08' GOL!!! Muresan deschide scorul cu o lovitura de cap, dupa cornerul executat de Gigel Ene, de pe partea dreapta 01' A inceput partida Pandurii Tg. Jiu incepe cu: M. Popa, Cardoso, Chiricheş, Viera, G. Matei, Brata, Pintilii, Menassel, C. Bacila, Apostu, D. Orac Gloria Bistrita incepe cu: Călin Albuţ, Săceanu, Năstase, Frăsinescu, Velcovici, Ene, Predescu, Muresan, R. Mărginean, C. Petre, Moraes

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:29

90 4' Universitatea Cluj obtine prima victorie din acest sezon, desi a jucat in ultimele 30 de minute cu un om in minus 90' Marinescu reia cu capul, dar pe centrul portii 83' Iese Munteanu si intra Izvoranu 79' Rusescu suteaza putin pe langa poarta 77' Pauza de hidratare 76' Iese Mendy si intra Buhus 76' Iese Paduretu si intra Todoran 67' Matache iese gresit din poarta, dar gazdele nu profita 60' Iese Niculescu si intra Reinaldo 59' Balde, pentru al doilea cartonas galben 58' Frunza il incearca pe Matache, printr-un sut de la 20 de metri 55' Iese Dale si intra Rusescu 55' Iese Neaga si intra Onofras 54' Bostina, pentru fault asupra lui Paduretu 46' S-a reluat jocul 46' Sfarsitul primei reprize Pauza 40' Dale suteaza in diagonala, mingea loveste bara laterala 39' Balde, pentru joc periculos 29' Frunza suteaza, dar fara emotii pentru oaspeti 26' Pauza de hidratare 25' Unirea Urziceni nu si-a creat nici o situatie favorabila de a marca 15' Lemnaru, pentru simulare 06' V. Gheorghe suteaza de la 20 de metri, pe langa poarta 03' GOL!!! Nemarcat in careul de 16 metri, Lemnaru suteaza din prima, peste Arlauskis, si deschide scorul 02' Lemnaru a centrat in fata portii, iar Mehmedovici a fost la un pas sa devieze mingea in propria poarta 01' Unirea a avut lovitura de start U Cluj incepe cu: Matache, Mendy, Cvirik, D. Munteanu, Unguruşan, Boştină, Balde, V. Gheorghe, Delgado, Lemnaru, Niculescu Unirea Urziceni incepe cu: Arlauskis, E. Nicu, Galamaz, Mehmedovici, Petre Marin, L. Marinescu, Pădureţu, Brandan, S. Frunză, Neaga, Dale

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:32

90 3' Fluier final al partidei. Vaslui obtine prima victorie din acest sezon 90' Milisavljevici incearca un lob peste Minca, dar portarul prinde fara emotii 88' Iese Ilyes si intra Badoi 84' Wesley reia cu capul o centrare a lui Campano, dar mingea se duce peste poarta 80' Cristi Ionescu vede cartonasul galben pentru un fault din spate 75' Milisavljevici este faultat in marginea careului, lateral stanga 69' Iese Sinmartean si intra Milisavljevici 69' Iese Dedu si intra Vali Badea 69' Cristescu este inlocuit de Martinovici 66' GOL!!! Pouga marcheaza cu o lovitura de cap in urma unui corner executat de Sinmartean 63' Rivas opreste la timp un contraatac al brasovenilor 59' Intra Pouga si iese Adailton 58' Sinmartean trimite un sut de la 20 de metri direct in abdomentul lui Ad. Rusu 52' Centrare a lui Milanov, retinuta de Minca 50' Rus respinge o centrare la coltul scurt al lui Sinmartean 47' Dedu centreaza slab 46' A inceput repriza a doua 46' Iese Annang si intra Campano 45 2' Se termina prima repriza 45' Se arata doua minute de prelungire 41' Gladstone incearca sa declanseze un contraatac, dar pasa sa este interceptata de Minca 39' Papp vede acum cartonasul galben pentru un fault la Williams 38' Chipciu vede cartonasul galben pentru o intrare periculoasa la Hugo Luz 36' Annang incearca sa inscrie de la 40 de metri in poarta lasata goala de Minca, dar sutul sau se duce departe de poarta 35' Wesley nu se intelege cu Milanov la o faza de atac care curgea frumos pentru vasluieni 31' Wesley incearca o pasa pentru Adailton, dar acesta nu ajunge la balon 28' Adailton centreaza, Minca retine 26' Hadnagy cere o lovitura libera in marginea careului, dar Georgian Ionescu lasa jocul sa continue 22' GOL!!! Cr. Ionescu reuseste sa egaleze executind perfect o lovitura libera de la 25 de metri 21' Papp il faulteaza dur pe Ilyes 20' GOL!!! Papp deschide scorul printr-o lovitura de cap in urma unui corner executat de Wesley 19' Wesley obtine nu corner 18' Annang acuza o lovitura din partea lui Voicu, arbitrul nu scoate cartonasele 15' Echipele se tatoneaza, nici una nereusind sa isi creeze vreo situatie importanta de gol 11' Ilyes suteaza de la 30 de metri, fara probleme pentru Kuciak 09' Pavlovici deviaza gresit o centrare a lui Sinmartean 06' Hadnagy suteaza de la distanta, mult peste 01' A inceput partida FC Braşov incepe cu:Mincă, Cr. Ionescu, Ad. Rusu, Oros, I. Voicu, Chipciu, M. Cristescu, Ilyes, Williams, Hadnagy, Cătălin Dedu FC Vaslui incepe cu:Kuciak, Milanov, Papp, David Rivas, Hugo Luz, L. Sânmărtean, Gladstone, Wesley, Pavlovici, Aticah, Adailton

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:34

90 3' Fluier final. Gaz Metan trece pe primul loc dupa aceasta victorie 89' Parvulescu incearca un sut de la distanta, mingea trece putin pe langa poarta 87' Parvulescu suteaza din interiorul careului, Viciu respinge 86' Ferfelea patrunde in careu, dar sutul sau loveste doar bara 85' Ferfelea suteaza din voleu din interiorului careului, mingea se duce peste poarta 80' Jocul a scazut in ritm 72' Curelea are ocazia de a marca, dar este blocat in ultima clipa de Hoban 70' Iese Aganovici si intra Silvasan 70' Nicola intra in locul lui Cruceru 68' Aganovici vede si el cartonasul galben 68' Dudita intra in locul lui Eric 67' Eric vede si el cartonasul galben pentru ca si-a scos tricoul dupa ce a marcat 67' GOL!!! Eric inscrie printr-un gol superb din lovitura libera de la 25 de metri 66' Tibi Balan vede cartonasul galben pentru proteste 65' Cruceru vede si el cartonasul galben 62' A iesit Postolache si a intrat Ferfelea 61' Maxim vede cartonasul galben pentru un fault dur 59' Alex Muntean vede cartonasul galben pentru ca si-a scos tricoul dupa ce a marcat 58' GOL!!! Alex Muntean majoreaza scorul printr-un sut din interiorul careului 57' Tibi Balan are inca o situatie de gol. Suteaza de la 11, peste poarta 56' Inca o ocazie a Sportului. Balan nu reuseste sa marcheze din apropierea portii cu capul 54' Plesca scoate de la vinclu sutul lui Tibi Balan 53' Fl. Lazar vede cartonasul galben pentru un fault la Curelea 52' Kubala intra in locul lui Markovici 48' Plesca reuseste din nou sa apere un sut al lui Curelea din interiorul careului 47' Aganovici suteaza, Viciu nu reuseste sa retine. Corner pentru gazde 46' A inceput repriza a doua 46' Iese Farmache si intra Maxim 45 1' Sfarsitul primei reprize Pauza. Gazdele conduc cu 1-0 prin golul marcat de Markovici 45' Varga nu reuseste sa controleze un balon in interiorul careului si pericolul este indepartat 38' Todea trimite un sut de la 25 de metri, putin peste poarta 34' Tibi Balan incearca un voleu dinafara careului, peste poarta
33' Tibi Balan executa o lovitura libera din partea stanga, mingea se scurge prin careu, fara emotii pentru Plesca 27' Combinatie superba in careului Gazului, dar Farmache nu reuseste sa suteze 26' Plesca isi salveaza echipa la un sut al lui Tibi Balan din 6 metri 25' Irimia incearca o pasa pe culoar pentru Curelea, dar fundasii Gazului reusesc sa opreasca atacul 22' Postolache incearca o centrare, dar loveste balonul defectuos 20' Aganovici incearca un sut, dar mingea se duce mult peste 18' Balan este faultat in marginea careului 15' Eric trece usor de Ghinga in interiorul careului, dar este blocat in ultimul moment de Patriche 13' Todea il opreste pe Balan dintr-o incursiune periculoasa 10' Varga vede si el cartonasul galben pentru proteste 08' Ciupe vede cartonasul galben pentru o loviture cu cotul 07' Varga este blocat de Trtovac pe flancul stang 05' GOL!!! Markovici deschide scorul pentru medieseni printr-o lovitura de cap de la 7 metri 04' Pirvulescu acuza o lovitura cu cotul al lui Ciupe. 01' A inceput partida Sportul Studenţesc incepe cu:Viciu, Farmache, Patriche, Ghinga, Ciupe, Postolache, Varga, Cr. Irimia, Cruceru, Bălan, Curelea Gaz Metan incepe cu:Pleşca, Trtovac, Fl. Lazăr, Akaki, Marovici, A. Muntean, Hoban, Todea, Eric, Pîrvulescu, Aganovici

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:52

90 5' Al 103-lea meci de campionat dintre Dinamo si Rapid le-a revenit gazdelor, care s-au impus in aceasta seara cu 3-2 90 2' Garat primeste al doilea "galben" si este eliminat 90 1' M. Constantin 90' Liviu Ganea 88' Cassio reia cu capul de langa Moti, dar Naumovski retine 84' Costin Lazar suteaza ca din tun, insa Moti se opune in ultima clipa 83' Iese Herea si intra Veronesi 80' Iese Niculae si intra Danciulescu 78' Iese Sburlea si intra Raduta 76' Lazar, pentru tragere de tricou 74' Ad. Cristea suteaza din afara careului, Bornescu respinge cu dificultate 67' Sburlea reia pe spate cu capul, Naumovski respinge cu greu in corner 67' Herea suteaza din lovitura libera de la 25 de metri, Naumovski respinge de sub bara transversala 66' Iese Bozovici si intra Cassio 65' GOL!!! Torje suteaza in diagonala de la 25 de metri, aproape de vinclu, si inscrie golul trei al lui Dinamo 61' GOL!!! Cascada de suturi la poarta Rapidului. Liviu Ganea suteaza in Bornescu, mingea ajunge la Bazzi, care trage de la 25 de metri, respinge din nou Bornescu, iar Liviu Ganea, pe faza, impinge mingea in plasa 60' Iese Kone si intra N'Doye 54' Niculae suteaza pe jos, Bornescu respinge in fata, iar mingea este scoasa in corner 51' GOL!!! Nemarcat in 6 metri, Liviu Ganea reia cu capul si reduce din diferenta 48' Lovitura de colt executata de Ad. Cristea se scurge prin fata portii si iese in aut de poarta 46' Jocul s-a reluat 46' Iese An. Cristea si intra Liviu Ganea 45' Sfarsitul primei reprize Pauza 44' Garat, pentru fault din spate 42' GOL!!! Herea il culca pe Moti in careu si suteaza cu latul, la coltul lung 42' Aflat in careul de 16 metri, Sburlea intoarce un adversar, dar suteaza exact in portar 40' Ad. Cristea suteaza din lovitura libera de la 30 de metri, mingea ocoleste poarta 39' Grigore, intrare violenta la Torje 31' Torje, pentru un fault tare 29' Herea nu poate inscrie din cativa metri 25' Homei respinge gresit si Bozovici rateaza o buna situatie de gol 21' Garat suteaza violent de la peste 35 de metri, Bornescu deviaza in corner 19' Singur in careu, Herea nu poate ajunge mingea, care se scurge prin fara portii 14' GOL!!! Bozovici patrunde pe partea stanga, centreaza in fata portii si Herea impinge mingea in plasa din 5 metri 10' Suporterii dinamovisti arunca acum cu torte 08' Meciul a fost oprit din cauza fumigenelor, care au ingreunat vizibilitatea 06' Niculae suteaza mult peste poarta din afara careului 02' Herea este surprins in offside 01' Rapidistii au avut lovitura de start Dinamo incepe cu: Naumovski, Homei, Moţi, Garat, Bazzi, Torje, Ad. Cristea, D. Kone, Mărgăritescu, An. Cristea, M. Niculae Rapid incepe cu: Bornescu, Ezequias, M. Constantin, Marcos Antonio, Rui Duarte, Bozovici, C. Lazăr, Spadacio, N. Grigore, Herea, Sburlea

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:55

90 3' Final de partida. Cele doua echipe termina la egalitate un meci foarte echilibrat 90 1' GOL!!! Zicu egaleaza pentru Timisoara cu un sut din interiorul careului 90' Timisorenii cer un penalty, dar Augustus Constantin lasa jocul sa continue 89' Firtulescu intra in locul lui Mihai Costea 87' Stoianof vede cartonasul galben 87' Taborda prinde o centrare a lui Prepelita 86' Cisovsky vede cartonasul galben pentru o intrare din spate 80' Ocazie de gol pentru Timisoara. Contra centreaza si Zicu, din voleu, trage pe langa poarta 75' Piturca este inlocuit de Stoianof 72' Luchin reia cu capul peste poarta o centrare a lui Contra 70' Zicu centreaza, dar nu este nimeni in careu 69' Zicu este surprins in ofsaid 65' Centrare periculoasa a lui Contra in fata portii, dar David Lopes reuseste sa respinga 64' Iese Curtean si intra Zicu 62' Prepelita centreaza, Cisovsky respinge 60' Tames intra in locul lui Scutaru 59' Barboianu intra in locul lui M. Roman 59' Bourceanu vede un cartonas galben pentru un fault din spate 57' Centrare a lui Dananae, Taborda retine 52' GOL!!! Piturca deschide scorul cu un sut la coltul lung din interiorul careului 51' Pasa buna a lui Prepelita peste apararea timisoreana, dar Costea nu reuseste sa ajunga la balon 50' Magera deviaza mingea pentru Axente, dar Lung retine 46' A inceput repriza a doua 46' Contra intra in locul lui Goga 45 1' Pauza. Cele doua echipe intra la cabine la egalitate dupa o prima repriza saraca in ocazii de poarta 44' Sut periculos al lui Prepelita care se duce pe langa poarta 41' Silviu Lung Jr. intervine in trei randuri la suturile lui Alexa si Axente 40' Ciuca este la un pas de autogol, dar mingea trimisa de el spre propria poarta loveste bara 34' Prepelita este si el avertizat cu cartonas galben 33' Taborda iese sa respinga o pasa lunga a lui Dilevski 27' Mihai Costea este blocat in momentul sutului de Cisovsky 28' Axente vede cartonasul galben dupa un fault la Ciuca 26' Curtean centreaza, respinge Iliev. Timisorenii au echilibrat jocul 24' Alexa suteaza puternic, Lung respinge peste poarta 23' Curtean suteaza mult peste poarta 20' Costea centreaza periculos, Cisovsky respinge 19' David Lopes prinde un sut puternic, dar apararea timisoreana respinge 17' David Lopes vede cartonasul galben 17' Jocul este foarte fragmentat de faulturile de la mijlocul terenului 11' Corner pentru Timisoara, dar fara rezultat 10' Craiova domina jocul, insa fara ocazii 08' Piturca este semnalizat in ofsaid 07' Roman centreaza, prinde Taborda 06' Piturca se lupta cu Cisovsky in tusa si obtine un corner 03' Magera nu reuseste sa prinda o pasa de la Alexa 01' A inceput meciul Poli Timişoara incepe cu:Taborda, Sepsi, Cisovsky, Luchin, Scutaru, Curtean, Alexa, Magera, Bourceanu, Goga, Axente Univ. Craiova incepe cu:Lung Jr., Dănănae, V. Găman, Iliev, Ciucă, Prepeliţă, Dilevski, Lopes, Roman, Al. Piţurcă, M. Costea

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:57

90 3' Fluier final. Otelul ramane neinvinsa in acest sezon si dupa patru etape tot nu a primit gol 90 2' Viglianti are inca o ocazie de a marca, dar suteaza slab pe mijlocul portii 90' Antal vede cartonasul galben pentru un fault la Danalache 86' Viglianti rateaza un sut din interiorul careului 83' Sut al lui Viglianti de la distanta, peste poarta 77' Danalache intervine la un sut al lui Giurgiu din interiorul careului 73' Iese Pena si intra Viglianti 72' Iese Stere si intra Veljovici 69' GOL!!! Liviu Antal deschide scorul din penalty 68' Dan Roman vede cartonasul rosu pentru un fault in careu, in postura de ultim aparator la Rapa. Se acorda penalty 64' Pop iese si intra Fl. Stanga 62' Sarghi deviaza o centrare de la dreapta in bara 61' Galatenii cer penalty la o interventie a lui Flavius Moldovan in propriu careu 59' Antal intra in locul lui Iorga 57' Danalache retine fara emotii o centrare a lui Sergiu Costin 56' Casquero vede al doilea cartonas galben al partidei 52' Sut al lui Florin Dan deviat in corner 51' Giurgiu centreaza, Danalache retine 48' Iorga centreaza in fata portii, dar acolo nu este nimeni sa reia mingea in poarta 47' Centrare a lui Rapa, mingea se duce prin spatele portii 47' Paraschiv vede cartonasul galben 46' A inceput repriza a doua 46' Iese Ochirosii si intra Silviu Ilie 46' Intra Didi si iese Gallardo 45' Pauza. Cele doua formatii sunt la egalitate dupa o prima repriza dominata de galateni 43' Neagu trimite o centrare, dar mingea este respinsa de apararea oaspetilor 38' Jocul a scazut in ritm dupa un start bun al galatenilor 31' Gallardo se resimte dupa o ciocnire cu Giurgiu 29' Ochirosii centreaza, Danalache retine 27' Giurgiu prinde un sut bun de la distanta, dar mingea trece putin pe langa poarta 24' Ochirosii nu reuseste sa marcheze in pozitie de singur cu portarul Danalache 21' Iorga nu reuseste sa controleze un balon in centrul careului muresean 20' Sutul lui Ochirosii trece mult peste poarta 19' Centrarea din lovitura libera a fost respinsa in corner 18' Ochirosii este faultat in marginea careului 16' Pena trimite cu capul o centrare de pe dreapta, mingea se duce pe langa 14' Iorda trece si el pe langa deschiderea scorului, sutul sau trecand pe langa poarta 11' Pena are prima ocazie a meciului. Scapat singur cu Danalache, suteaza pe langa poarta 10' Fl. Dan centreaza periculos in careul galatenilor, dar pericolul este indepartat 02' Pena reia din apropierea portii o centrare a lui Paraschiv, dar mingea se duce pe langa poarta 01' A inceput partida FCM Târgu Mureş incepe cu:R. Dănălache, Cr. Pop, Cordoş, Fl. Moldovan, Topici, Vagner, Fl. Dan, Casquero, D. Roman, Edu, Stere Otelul Galati incepe cu:Grahovac, Rîpă, Sârghi, Sg. Costin, Sălăgeanu, L. Iorga, Giurgiu, G. Paraschiv, I. Neagu, Ochiroşii, Pena

Mesaje : 9
Puncte : 11

MesajSubiect: Re: ETAPA 4 2010-2011   ETAPA 4 2010-2011 EmptyMar 17 Aug - 16:59

93' Steaua castiga la primul meci cu Ilie Dumitrescu pe banca tehnica 92' Iese Cernea mult din poarta si respinge un balon 90' Bonfim centreaza defectuos 89' Nicoara executa o lovitura libera, centreaza in careu, respinge defensiva gazda 88' Schimbare la Steaua: iese Cr. Tanase, intra Gardos 85' Schimbare la Victoria Branesti: iese V. Simion, intra Coman. 82' Zuluf centreaza in careu, Marincau trimite mult pe langa poarta lui Tatarusanu 82' Zuluf e faultat de Bonfim, Coltescu acorda lovitura libera 79' Schimbare la Victoria Branesti: a intrat Zuluf, a iesit Nicola 78' Schimbare la Steaua: iese Kapetanos, intra Al. Pacurar 78' Nicoara e faultat de Nicolita, stelistul primeste cartonas galben 75' D. Popa executa lovitura libera, sut plasat in dreapta portarului, respinge Tatarusanu in corner 74' Nicoara obtine lovitura libera 70' Schimbare la Steaua: iese Radut, intra Bicfalvi 70' Tanase centreaza in careu, Stancu trimite peste poarta 67' GOL!!! B. Stancu executa penalty-ul si marcheaza cu o scarita in dreapta lui Cernea, care plonjase in stanga 67' Coltescu acorda penalty pentru Steaua 66' B. Stancu executa lovitura libera, scoate Cernea 65' Olariu vede cartonasul galben pentru proteste 65' Cr. Tanase obtine o lovitura libera, dupa un fault comis de Novac 64' Schimbare la Victoria Branesti: iese C. Prodan, intra Novac 64' Bogdan Stancu il depaseste pe Sg. Bar si suteaza la poarta lui Cernea, portarul oaspetilor intervine din nou salvator 62' Cernea intervine bine in fata lui Stancu si isi salveaza echipa 59' Cernea respinge sutul lui Tanase, mingea revine la Radut, care isi incearca si el sutul, fara emotii pentru oaspeti 56' GOL!!! Olariu transforma penalty-ul si aduce egalarea pentru echipa sa cu un sut in stanga lui Tatarusanu 54' Arbitrul Sebastian Coltescu acorda penalty la C. Prodan, dupa interventia lui Geraldo 53' Nicoara centreaza de pe stanga, arbitrul fluiera fault in atac la Tatarusanu 48' V. Simion primeste cartonas galben pentru fault la Latovlevici 47' Oprea suteaza de la distanta, mingea trece pe langa poarta lui Tatarusanu 46' A inceput repriza a doua 45' Sfarsitul primei reprize Final al primei reprize 39' D. Popa suteaza putin peste poarta lui Tatarusanu 37' Oprea centreaza inalt in careu, retine Tatarusanu 36' Tanase suteaza pe langa poarta lui Cernea, de la distanta 36' Radut executa cornerul, la prima bara, resping oaspetii 35' Simion trimite in corner centrarea lui Latovlevici 32' Lovitura libera pentru Steaua, bate Cr. Tanase, Kapetanos cere penalty acuzand o tragere de tricou 28' Nicoara executa un corner, respinge defensiva stelista 24' GOL!!! Stancu deschide scorul cu o lovitura de cap.Latovlevici centreaza pentru Nicolita, acesta retrimite cu capul pentru Stancu, care marcheaza 23' Latovlevici centreaza de pe stanga, Kapetanos deviaza balonul, care trece pe langa poarta 21' Nicolita centreaza de pe dreapta, Kapetanos nu reuseste sa reia periculos 20' Oprea paseaza in stanga, iese Tatarusanu si respinge 18' Kapetanos primeste un balon in interiorul careului, dar preia ******** si-i permite lui Cernea sa retina 14' Radut executa cornerul pana la Latovlevici, acesta centreaza in careu, arbitrul fluiera fault in atac la Cernea 13' Cr. Tanase trimite pentru Kapetanos, vine Marincau si respinge in corner 10' D. Popa executa cornerul, respinge apararea ros-albastra 08' Nicolita centreaza in bratele lui Cernea 04' Radut e faultat la centrul terenului, Steaua repune mingea in joc 01' Radut centreaza scurt in fata portii, respinge Cernea 01' Tanase centreaza in fata portii, respinge defensiva Victoriei in corner 01' A inceput partida! Steaua a avut lovitura de start FC Victoria Brăneşti incepe cu: Cernea, Ed. Nicola, Sg. Bar, Marincău, Maghici, Nicoară, D. Popa , Olariu, B. Oprea, Cp. Prodan Steaua incepe cu: Tătăruşanu, Bonfim, Abrudan, Geraldo, Latovlevici, Nicoliţă, D. Stoica, Stancu, Răduţ, Tănase, Kapetanos